Online alışveriş için Kına Atölyesi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gizle
S.S.S.

Üye olmak ücretli midir?

Eybey.com.tr'ye üyeliğimiz ücretsizdir.
Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Eybey.com.tr'den yapacağınız alışverişlerde üye olmadan alışveriş sağlamaktadır.

Alışveriş Sepeti nedir?
Eybey.com.tr'ye giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler yada çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz. 

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?
Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır. Kapıda Ödemeli siparişlerinizde siparişinizi oluşturduktan sonra tarafınıza iletilecek kargo takip numarasından ürünü takip edebilirsiniz. Siparişiniz kapınıza ulaştığı zaman ürünü kontrol edip ödemesini yapmanız yeterlidir.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?
Hafta içi saat 15:00'a kadar siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler aynı gün, saat 15:00'dan sonra siparişini verdiğiniz ürünler ise takip eden iş günü kargoya teslim edilir. Şu an için aktif olan teslimat şeklimiz kargodur.

Kargo Gönderim Ücretleriniz Nedir?
150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Gönderim alanlarınız nereleridir?
Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan her noktaya gönderebilmekteyiz.

Eybey.com.tr'den aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
Eybey.com.tr'den aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü, faturası ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz halinde ürün, bize ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli, tarafınıza iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2 hafta içerisinde yüklenebilmektedir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapmalısınız

Eybey.com.tr'den aldığım ürünleri nasıl değiştirebilirim?
Eybey.com.tr'den aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde, iade/değiştirme formu doldurarak değişimini talep edebilirsiniz. Değiştirilecek ürünler Anlaşmalı kargo ile olarak gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. İndirim dönemlerinde, yoğunluğa bağlı olarak, firmamız kargo ile değişim hizmetine ara verme hakkına sahiptir. Müşterilerimizin mağazadan değişim yapma hakları indirim dönemlerinde de devam eder. 

Ürün defolu çıkarsa ne yapmalıyım?
Üründe üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir defo hata kusur var ise, ürünün iadesini ya da değişimini yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü faturası ile birlikte aşağıdaki adrese incelemeye göndermeniz gerekmektedir. İade edeceğiniz ürün, Anlaşmalı Kargo şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir.

*Hatalı kullanım ve talimatlarına aykırı işlem görmüş ürünlerin iade alınması mümkün değildir.

İade ve değişim için göndereceğimiz ürünleri hangi adrese göndermemiz gerekiyor?

EYBEY TİCARET-SÜNDÜS KANDEMİR

Oruç Reis Mah. Giyimkent San. Sit. 17. Sk No:43/A Esenler/İstanbul

 

ORİJİNAL ÜRÜNE

%100 DESTEK

ÖDEME

KORUMA SİSTEMİ

7/24

CANLI DESTEK

İNTERNETTE

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ